Svatební dorty

Prosíme zákazníky kteří budou objednávat svatební dort, aby si svatební konzultaci domlouvali na emailu info@cukrarnamlsna.cz

Jak udělat objednávku

Nejlepší je domluvit se osobně na prodejně. Pokud ale nemáte čas, nebo jsme trochu "z ruky" není problém domlouvat se přez e-mail (cukrarnamlsna@seznam.cz) online jsme skoro každý den. Úplnou objednávku potřebujeme vědět 5 pracovních dní předem.

Cena dortu

Každý dort je originál, každý má jinou velikost a zdobení, proto je i cena u každého dortu individuální. Napište na e-mail vaši představu a my vám cenu nezávazně vypočítáme.

Doprava

Pokud máte zájem můžete vám vaši objednávku dovézt až na místo konání. Pouze v rámci Brna, do jiných měst podle domluvy.

Záloha

Až bude vaše objednávka kompletní, budeme potřebovat zálohu, kterou složíte buď osobně na prodejně, nebo přes účet. Číslo účtu a částku vám zašleme e-mailem. Dokud částku na účet neobdržíme, Vaši objednávku neobjednáme. Děkujeme za pochopení.

Ochutnávka

Nabízíme i možnost ochutnávky jak dortů, tak i svatebních koláčů, cukroví a zákusků.
Příklady cen dortů

Cena za 1kg marcipánového dortu je 384,-. Cena za 1kg krémového dortu je 334,-. Cena za 1kg ovocného dortu je 417,- včetně ovoce. Atd.

Kompletní sladké svatební menu

Svatební dortySvatební dort je šperkem na svatebním stole. Je proto nezbytné dbát nejen na správný výběr krému a korpusu, ale i na design. Absolutním trendem jsou elegantní, květinové dekorace v jemných pastelových barvách. Květiny na dortu je možné sladit s nevěstinou kyticí nebo s výzdobou v tanečním sále. Stále populární jsou i takzvané „nahé“ dorty, které nejsou potahovány marcipánem. Moderní je ale i jeden velký dort doplněný o cupcakes, které můžete věnovat i ve výslužce.
Prohlédněte si galerii dortů, kterou jsme sestavili podle posledních trendů. Každá nevěsta má ale jistě svoji představu o svém krásném, svatebním dortu. Proto se nebojte přijít s vlastním nápadem.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon (vyžadováno)

Obrázek

Poznámka